2016 yılında Oktay Güngör tarafından İstanbul’da kurulan 1 araç ile sektöre başlayan Canlar  Rent A Car, Bugün envanterindeki ’15’’ aracıyla kurumsal firmalara ve işletmelere hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ortalama 5 araç kiralaması gerçekleştiren, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış ‘’Canlar Rent A Car’’dır.

 

2017 yılında fark yaratan projemiz ‘’Canlar Rent A Car Kurumsal altyapısını’’ hayata geçirilerek, kurum ve kuruluşların kısa dönem araç kiralamalarında özellikli hizmet ile buluşması sağlanmıştır.

Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve kısa dönem araç kiralamada sektör liderliği başarısına ulaşmayı hedefliyoruz.

Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.